ورودتان را به وبسایت ماشینهای اداری دیجی چاپ کالا خیر مقدم می گوییم و امیدوار هستیم این حضور همیشگی باشد. آوند امروز در حوزه های مختلف از بازار ماشینهای اداری (تامین مواد مصرفی و قطعات یدکی) بازیگر اصلی است. اگرچه طیف گسترده ای را در این عرصه پوشش داده ایم اما هرگز تنوع را فدای کیفیت نکرده و همواره کیفیت محصول را مدنظر داشته ایم. دیجی چاپ کالا در طی یک دهه فعالیت خود، تلاش کرده است با ایجاد ارتباط با شرکتهای مطرح دنیا قیمت رقابتی و کیفیت مناسب را در محصولاتی که به مشتریان عرضه می کند لحاظ نماید.

امروز پس از یک دهه فعالیت موثر آوند در زمینه های زیر در ارائه خدمات به مشتریان فعال می باشد:

– مجموعه بسیار کامل ازچیپست دستگاه های کپی و چاپگر از مارک های مختلف
– تامین تونرهای سازگار با دستگاه های کپی و پرینتر
– واردات و توزیع قطعات مورد نیاز دستگاه های چاپگر، کپی و کارتریج
– ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی به همکاران صنعت ماشین های اداری
– ارائه خدمات تعمیرگاهی برای دستگاه های پرینتر، کپی، فیش پرینتر و لیبل پرینتر در کارگاه مجهز دیجی چاپ کالا یا در محل مشتری

تاریخچه شرکت:

اعتماد مصرف کنندگان سبب شده است که مشتریان شرکت از سه حوزه گسترده زیر باشند:

– دستگاه ها و نهادهای دولتی وعمومی
– شرکت های همکار در سطح کشور
– مصرف کنندگان نهایی

دیجی چاپ کالا به عنوان مشاوری امین و دلسوز توانسته است پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان باشد و از این طریق سرمایه اجتماعی عظیمی برای خود فراهم نماید. تمرکز شرکت در حوزه مشتری همواره بر تامین نیاز و رضایت مصرف کننده نهایی بوده است. اما همکارانمان در صنعت ماشینهای اداری را به عنوان شرکای تجاری مد نظر داشته ایم تا به تقویت این بازار کمک کرده باشیم. دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی را نیز به عنوان بخشی از مصرف کنندگان محصولات این صنعت همواره مدنظر داشته ایم. باعث افتخار خواهد بود که جنابعالی یا مجموعه محترم شما نیز یکی از هزاران مشتری دیجی چاپ کالا باشید تا بتوانیم در کنار شما در خدمت رسانی به آحاد جامعه شریک باشیم.

چشم انداز شرکت:
به خود می بالیم که در تامین برخی نیازهای مشتری در صنعت ماشین های اداری حرف اول را می زنیم. تلاش خواهیم کرد که در برنامه پیش رو بتوانیم یکی از برترین های صنعت ماشینهای اداری باشیم.

ماموریت دیجی چاپ کالا:
تامین نیاز مشتری با حفظ صرفه و صلاح او از نظر کیفیت و به روز بودن را ماموریت دیجی چاپ کالا می دانیم.